YAKLAŞIM

 

Sonuçlara odaklanmak, hangi sonuçların şirketin hedefleri için önemli olduğunu belirleyerek kaynakları bu sonuçları elde etmek için kullanmayı ifade eder. Kaynakların kullanımı ve faaliyetler, şirketin sürdürülebilir başarısı için en fazla etkiyi üretecek sonuçlara ulaşmak için optimize edilmelidir.

 

Şirketlerin hedeflerindeki, yetkinliklerindeki ve dış ortamlarındaki çeşitlilik çözümlerin de çeşitliliğini gerektirir. Standart çözümler ve metodolojiler şirketlere özel olarak geliştirilmezse rekabetçi avantajların yaratılması mümkün olmaz. Bu yüzden şirketlere özel çözümlerin üretilmesi ve bu sürecin standartlaştırılmaması Innovis’in en önemli özeliklerindendir.

 

Şirketin başarısı için izlenecek yolların yönetime sunulması bir projenin ilk adımıdır ve çoğu danışmanlık şirketi bu noktadan sonrasında yer almaz. Fakat fikirlerin gerçeğe dönüştürülmesi için şirketlerin ihtiyaç duyacağı tecrübe, bilgi ve liderlik özelliklerine sahip Innovis, çözümlerinin arkasında durarak uygulama sorumluluğunu da almaktadır.

 

Sürdürülebilir bir başarı için rekabetçi ve kendini yenileyen bir şirket yapısına ihtiyaç vardır. Şirketin öz yeteneklerinin geliştirilmesi için temel unsur üretilen çözümleri ve kurulan yapıyı devam ettirip geliştirebilecek insan kaynaklarına sahip olmaktır. Bu doğrultuda Innovis, şirket içerisindeki ekibi değişim yönetimi için hazırlar ve eğitir.

 

Farklı süreçlerde ve fonksiyonlardaki tecrübesi, Innovis ekibinin değişim projelerinin tamamını ele geçirerek toparlayıcı olmasını ve geniş kapsamlı, şirketi her yönüyle ele alan bir proje yönetilmesini sağlar.

Innovis Yaklaşımı:

 

designed by: pusulaweb