YÖNETİM EKİBİ

 

Serdar Kitapçı

Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği, 1981

 

 

Koç Holding’deki 21 yıllık çalışma hayatını Koç Holding Dayanıklı Tüketim Gurubu’nun tüm işletmelerinin tedarik zinciri süreçlerinden sorumluSatınalma Direktoruolarak bitiren Kitapçı, 2001 yılında Innovis’i kurmasıyla:

Demir-Çelik ve Plastik levha üretimi yapan, sektörlerinin önde gelen 2 şirketinde finansal yapılanma ve şirket dönüşüm yönetimi süreçlerini yönetmek üzere icra kurulu başkanı olarak yer almıştır.
Farklı sektörlerdeki KOBI ve büyük ölçekli şirketlerde yeniden yapılanma ve yönetim danışmanlığı faaliyetlerinde bulunmuştur.

E-Posta

s.kitapci@innovis.com.tr

 
 
 

Cavidan Güven

Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği, 1992

 

 

Innovis öncesinde Koç Holding ve Omsan Lojistik firmalarında satınalma ve üretim fonksiyonlarında üst düzey yöneticilik yapmış olan Güven, 2001’de Innovis’i kurmasıyla birlikte:

Çeşitli firmalarda kriz yönetimi ve şirket dönüşümü kapsamında Genel Müdürlük yapmış, finansal krizden çıkışları başarıyla yönetmiştir.
Finansal yeniden yapılandırma ve borçlanma stratejileri konularında şirketler ile finans kuruluşları arasındaki müzakereleri yürütmüş ve şirket değerlendirmelerini gerçekleştirmiştir.

E-Posta

c.guven@innovis.com.tr

 
 
 

Fevzi Menteş

Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği, 1986

 

 

Koç Holding bünyesinde direktörlük ve Beko Polonya Genel Müdürlüğü ve Horoz Lojistik bünyesinde Polonya Genel Müdürlüğü görevlerini yürütmüş olan Mentes; stratejik yönetim, iş ve ürün geliştirme ile performans iyileştirme konularında uzmanlaşmıştır.

E-Posta

f.mentes@innovis.com.tr

 
 
 

Murat Altinbilek

Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği, 1987

 

 

Basta Arcelik olmak uzere cesitli sanayi kuruluslarinda Kalite Yoneticiligi, Genel Müdürlük ve Yonetim Danismanligi da yapmis olan Altinbilek, Innovis bunyesinde şirket dönüşüm yönetimi kapsamında şirketlerde geçici Genel Müdür pozisyonlarında bulunmuştur. Kurumsal gelişim ve performans iyileştirme konularında uzmanlaşmıştır.

E-Posta

m.altinbilek@innovis.com.tr

 
 
 

Onur Gura

London Business School – MBA 2009

University of Michigan, Endüstri Mühendisliği, 2003

 

 

Çalışma hayatına Innovis ile birlikte Sirket Donusum Yonetimi/Turnaround Management kapsamında sektorunde lider bir firmada Operasyon & Satınalma Direktörü olarak başlamistir. Bu görevi sonrası Şirket Dönüşüm Yönetimi ve Finansal Yapılandırma konularında farkli sektorlerden sirketlerle çalışmaktadır.

E-Posta

o.gura@innovis.com.tr

 
 
 

Irem Duru

İstanbul Teknik Üniversitesi, Malzeme Mühendisliği, Yüksek Lisans, 2004 

İstanbul Teknik Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, 2002 

 

 

Koç Holding bünyesinde Tedarik Zinciri Yönetimi ve Ar-Ge konularında görev yapmış olan Duru, Innovis’e katılmasıyla şirket dönüşüm yönetimi kapsamında büyük ölçekli firmalarla calışmaktadır.

E-Posta

i.duru@innovis.com.tr

 
 
 

Umut Albayrak

Marmara Üniversitesi, İşletme, 2005

 

Innovis öncesinde 5 yıl boyunca KPMG Denetim ve Mali Müşavirlik bünyesinde Auditör ve Müdür pozisyonlarında çalışmış olan Albayrak, farklı sektörlerdeki firmaların mali denetimlerini yönetmiş , finansal tabloların hazırlanması ve analiz edilmesi süreçlerine liderlik etmiştir.

E-Posta

u.albayrak@innovis.com.tr

 
 
 
Sibel Güzelil

Beşiktaş Atatürk Lisesi, 1984

Çalışma hayatına Birikim FCA Reklamcılık A.Ş.'de Yönetici Asistanı olarak başlamış, sonrasında Pars McCann Erickson A.Ş., Ajanstek Reklamcılık A.Ş., Güzel Sanatlar/ Saatchi&Saatchi'de aynı görevlerde bulunmuş, 2006 yılından bu yana da İnnovis ile çalışmaktadır.

E-Posta

s.guzelil@innovis.com.tr

 
 
designed by: pusulaweb